02.11.2016

Umowa z Legią Warszawa przedłużona.

27 października PGNiG TERMIKA przedłużyła umowę z Legią Warszawa.

Począwszy od 1 grudnia 2016 r., owocna dla obydwu stron współpraca będzie kontynuowana przez kolejnych 18 miesięcy. Pierwszą umowę podpisano w grudniu 2013 roku.

Legia, aktualny Mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów UEFA, zyskała wiarygodnego, stabilnego dostawcę ciepła, a PGNiG TERMIKA ekspozycję reklam w trakcie meczów na elektronicznych bandach oraz telebimach, a także na tradycyjnych nośnikach i stronie internetowej Klubu. - Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne stolicy, od ponad 112 lat dostarczając ciepło i energię elektryczną dla jej mieszkańców. Mamy pełną świadomość tego, że Legia to bardzo ważna część warszawskiego dziedzictwa. Dzięki przedłużeniu tej umowy nadal będziemy „Oficjalnym Dostawcą Ciepła dla Legii Warszawy" i nadal będziemy blisko współpracować z mistrzowskim klubem, jakim jest Legia. Kolejny raz dzielimy się energią. – powiedział Wojciech Dąbrowski.

Legię Warszawę z PGNiG TERMIKA łączy też chęć rozwoju. Wojskowi dążą do wyznaczania nowych standardów w świecie polskiego sportu, zaś ich partner jest liderem zmian w sektorze ciepłownictwa. - To przełomowy moment dla naszego Klubu, rok jego stulecia i powrotu do europejskiej, piłkarskiej elity. Od naszych partnerów oczekujemy niezawodności i pełni profesjonalizmu, a takie są właśnie standardy PGNiG TERMIKA. To partnerstwo potwierdza atrakcyjność naszej oferty sponsoringowej, a umowa, którą przedłużymy od 1 grudnia 2016 roku, to naturalna kontynuacja harmonijnej, owocnej dla obydwu stron współpracy – przyznaje Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Wczytywanie...