19.12.2013

PGNiG Termika partnerem Legii Warszawa

Legia Warszawa zyskała nowego partnera. Oficjalnym Dostawcą Ciepła dla Legii została PGNiG TERMIKA - właściciel warszawskich elektrociepłowni i największy w kraju producent ciepła oraz energii elektrycznej w skojarzeniu. Klub i spółka porozumiały się w sprawie współpracy na najbliższe trzy lata.

- Jako lider w swojej branży cieszymy się, że możemy współpracować z mistrzowskim klubem Legii Warszawa. Wierzymy, że współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Legia zyskuje solidnego dostawcę ciepła. PGNiG TERMIKA chce natomiast podkreślić swoje związki z miastem i kibicami, którzy wiernie zagrzewają do walki największy stołeczny klub. Chcemy też dotrzeć z silniejszym przekazem do klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych - mówi prezes spółki Andrzej Gajewski.

Umowa gwarantuje PGNiG TERMIKA ekspozycję reklam podczas wszystkich rozgrywek, do których Legia Warszawa posiada prawa marketingowe. W praktyce oznacza to, że logotyp spółki będzie wyświetlany podczas meczów na elektronicznych bandach oraz telebimach. Klub pozostawia do dyspozycji partnera także tradycyjne nośniki reklamowe towarzyszące sportowym emocjom z udziałem mistrza Polski oraz miejsce na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Badania wskazują, że Legia Warszawa w województwie mazowieckim, gdzie obecnie koncentruje się działalność PGNiG TERMIKA, posiada około miliona kibiców. Kart klubowych uprawniających do wejścia na stadion przy Łazienkowskiej w Warszawie wydano dla około 260 tys. fanów futbolu. Podobną liczbę widzów gromadzi przed telewizorami każdy mecz rozgrywany z udziałem klubu. Spotkania odbywające się w Warszawie przyciągają na stadion Legii około 20 tysięcy osób.

- Legia Warszawa jest silną marką nie tylko na warszawskim, ale także krajowym rynku. Ponadto prezentujemy bardzo silną, kompletną ofertę medialną i sponsoringową, atrakcyjną dla potencjalnych partnerów. Dzięki naszej pozycji udaje nam się nawiązywać współpracę z liderami rynku, stabilnymi podmiotami takimi jak PGNiG TERMIKA. Z przyjemnością i dumą witamy nowego Dostawcę Ciepła w gronie partnerów Legii. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron – powiedział Jakub Szumielewicz, członek zarządu Legii Warszawa.

Wczytywanie...