17.03.2015

PGNiG TERMIKA Pracodawcą dla Inżyniera

PGNiG TERMIKA po raz kolejny zdobyła tytuł Pracodawcy dla Inżyniera, zajmując II miejsce w plebiscycie! Gala wręczenia nagród dla najlepszych, w opinii studentów i absolwentów uczelni technicznych, pracodawców odbyła się w ramach 22 Inżynierskich Targów Pracy 16 marca 2015 r. .

Bardzo cieszymy się, że działania, które podjęliśmy w minionym roku zostały docenione przez studentów i znaleźliśmy się w pierwszej trójce rankingu. W nasze aktywności zaangażowani są pracownicy naszej firmy, którzy ze studentami dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Organizujemy praktyki, staże, pomagamy w zbieraniu materiałów do pisania prac inżynierskich i magisterskich, organizujemy warsztaty oraz współpracujemy z organizacjami studenckimi. W tym roku wszystkie nasze działania zebraliśmy w jeden program TERMIKA dla Energetyka. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas równie udany, a TERMIKA dla Energetyka na stałe zagości w świadomości studentów – powiedziała Joanna Czyżewska, kierownik Wydziału Polityki Zatrudnienia i Wynagrodzeń.
Konkurs został zorganizowany już po raz piętnasty przez Stowarzyszenie Studentów BEST, a jego celem było wyłonienie przez studentów i absolwentów uczelni technicznych firmy, zasługującej na miano najlepszego pracodawcy dla inżynierów. Żacy z całej Polski w dniach 22 stycznia – 1 marca 2015 r. wypełniali ankietę za pośrednictwem Internetu. Badanie miało również na celu poznanie potrzeb i wymagań absolwentów kierunków technicznych oraz skonfrontowanie ich z możliwościami oferowanymi przez rynek pracy.

Wczytywanie...